| PuffyPuffulete a întrebat:

vreau si eu niste exemple de programe de editat fotografii: in afara de pizap sau photoshop...

Răspuns Câştigător
| justmeandlove a răspuns:

Exsista si alt program cum ar fi:paint.net.Il poti descarca gratuit.Alte programe sunt:image editor, photofunia etc

2 răspunsuri:
| larysutza99 a răspuns:

PhotoScape. Eu il folosesc si e foarte bun si inveti rapid cum se foloseste. happy

| baddgirl a răspuns:

Buna,
Eu ma mai joc in PhotoScape cu pozele, e un program cu dificultate redusa.desii programul este destul de complex happy