| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri ca de exemplu "Paste fericit dar nu pe iarba mea" ceva de paste, amuzante sau nu stiu va rog mult ca de o saptamana n-am statussad... funditawinking

1 răspuns:
| faby_9743 a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit
daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericit, poti sa razi cand inima iti plange...

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!

cand iubirea te orbeste cand e sa nu ai noroc sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc

Tu poti sa te-ndoiesti
de soare,
De focul ce scanteine in
stea,
De legile nemuritoare,
Dar nu si de...
Iubirea mea!
Seara se lasa, Stelele sclipesc, Iar eu IUBIREA mea, Tot la tine ma gandesc

Daca as fi un fluture mic m-as ascunde intr-un plic.Iar cand plicul s-ar fi rupt as iesi sa te sarut

esti iubirea vietii mele ceai cazut de printree stele ai venit mai mangaiat pe gurita mai pupat Ai plecat incetisor te iubesc sit e ador
astea is mai mult de indragostiti dar sper sa te ajute:X