| gina09 a întrebat:

Buna vreau si eu niste statusuri de prietenie. si pentru el:X dau fundahappy

1 răspuns:
| Laurixu a răspuns:

Pare o eternitate! *

ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj! Nu e doar o aparenTza! E un gesT de indiferenTza! :*

El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu! Te.a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu!

mi-am deschis agenda` la capit0lul` EX tu esti cap de liSta la minciuni cu` te iubesc`.

^^. diStantSa` invinge`. sperantSa ultima m0are`.chiar` si atunci` cand' sentimentuu` doare. t0th gaSesthi O` scaparee!`.^^

Daca` azi a fost greu, maine va fi mai' binee. Trebuie s' ai mereu sperantsele cu tine '°. Fi puternic,° nu t rataci si ° spera `la mai binee in fiecare zi °!

Vreau sa te vad din nou cu zambetul pe buze, nu vreau sa am ultimul cuvant, vreau doar sa-mi cer scuze!

Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum am suferit prea mult ca sa te iert sh`acum.

-Am trecut prin clipe grele si am invatat o lectie intr-o doara prietenii adevarati sunt o adevarata comoara!

-Prietenia-i un ocean pe care multi ar vrea sa-l treaca dar pana la malul celalalt majoritatea se ineaka"

"PrIvEsTe'O iN oChI sI oBsErVa Ca Nu MiNtE, iNvAtA sa o CuNoStI dUpA cEeA cE sImTe"

-inveti din greseli incet o sa le repeti si o sa regreti O sa iti dai seama ce se intampla mai tarziu "Ce`ai avut si ce`ai pierdut" vorba asta ti`o mai scriu.

-Nu imi dau seama prea bine daca sentimentul pe care il incerc gandindu-ma la tine este regret pentru tot ceea ce am pierdut sau nostalgie pentru timpul pentru etapa din viata care a trecut.

-"incercand sa trec peste zile senine.si noptzi de dor pline...am descoperit ce inseamna "a iubi" dar am cunoscut si tainele suferintei"

? Prietenii vin si se duc. Putini la nevoie apar Vezi tu raman doar niste poze aruncate in sertar

-Nu o sa uit ceea ce sunt, o sa ajung sa visez o sa iubesc ce imi place o a uit ce ma doare...nu o sa iert ce mi se greseste o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie!

-Dragoste si prietenie: Se spune ca intr-o zi se intalneste Dragostea cu Prietenia si Dragostea o intreaba: – "Daca eu exist tu ce rost mai ai?" Prietenia ii raspunde: -"Eu las un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima"

-Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala!

-Adesea, oamenii uita ca una din componentele importante ale dragostei este vointa de a iubi.