| PusToaiKaA a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai copilaroase,de prieteni falsi, de fericire falsa!
P.S.:Nu vreau link-uri si raspunsuri de gen "uita-te aici." si apoi link-ul!
Mercii! FUNDA love struck!

1 răspuns:
| MrGreen098 a răspuns:

O prietenie adevarata inseamna o prietenie in care cele doua persoane sa aiba incredere una in cealalta, daca una dintre ele se indoieste de cealalta inseamna ca acea prietenie este una falsa"
"Ce inseamna pentru Tine verbul A FII?, sau substantivul PRIETEN, dar adjectivul FALS?¿?¿?¿, hai sa facem o propozitie big grin vrei?, ESTI UN PRIETEN FALS!"
"De la prietenie ajungi la iubire, dar de la iubire la prietenie niciodata! "
"IN DRAGOSTE SE SUFERA, SE VARSA MULTE LACRIMI, IN PRIETENIE NU TRE SA AI MULTA INCREDERE PT K INTR-O ZI PRIETENII TE VOR TRADA SI VEI RAMANE SINGUR, SINGUREL PE MALUL MARII SI TE VEI GANDI CA AI RAMAS FARA DRAGOSTE SI FARA PRIETENIE SI K TI-AU RAMAS DOAR LACRIMILE SI SUFERINTA, PRIETENELE OMULUI. "
"Tea-i nascut original, nu murii Fals"
"""Si ZaMbEsC fAlS doar pT bUnA iMpReSiE )""
"Mai bine un dusman deschis decat un prieten fals"
"Fata` asta `! ` `. Nu `e proasta` deloc`!`.Nu `se vinde` ieftin `. fiindca` ea vrea TOT`!`"
"Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.

caut dar nu stiu ce, vreau sa vorbesc dar nu stiu cu cine, un cuv magnific dar eu nu il stiu, o prietenie falsa ce o gasesti foarte des.
Prietenii ramân prieteni. Cei care nu ramân … înseamna ca n-au fost.
TE mindresti ca ai in lista sute de prieteni? ha...Eu sunt mindra ca am doi, dar adevarati!
Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten in spate.Dar prietenii adevarati nu poarta la ei cutite.
Prietenia dintre noi doua s-a stins si nu mai zic nimic ca deja m-ai ranit si nu exista o cale sa ne impacam niciodata.
Fum prea scrum se stinge tot acum

Acum o prietenie moare

Nu mai poate respira

I-ai luat tot oxigenul

Prin tradarea ta...

Prietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap, prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat…
Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu, nu te lasa cand ai probleme, prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme, se fac ca nu te cunosc...
poti sa alegi de aicismugbatting eyelashes