| Aniie a întrebat:

vreau si eu niste statusuri triste. Mai noi daca stitiwinking! dau FunditsSa [; x]!

Răspuns Câştigător
| Enigmă a răspuns:

Hmm. sunt pentru a impresiona un baiat,
cu siguranta.:d`
so.
Mi-e teama sa privesc inapoi, mi-e teama ca`o sa stric si ce a fost cu noi.
. acum nu mai am inspiratie da-mi add. shut_up_and_smile35
si cand mai am iti dau`
funda?love struck

kiss ya`

2 răspunsuri:
| AnYa10 a răspuns:

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri. Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri"

Pentru mine sunt niste amintiri! Care vesnic o sa doara! Pentru tine e o simpla poveste de seara!"

->Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!

Uneori Te Trezesti Vorbind La Trecut. Amintiri Ce Pentru Unii Nu Conteaza Prea Mult. Insa Unele Intamplari Te Marcheaza Pe Viata. Unii Nu Vor Sa Le Accepte Alti Pe Seama Lor Invata

De` Cate Ori Vad ViSele Cum Se SfaRshEsC. De' Atatea Ori Ma Ambitzionez Sa ReuShEsc. Am Drumu` Meu Si Asta Nu Se Va Schimba. Se Aude O Voce'. Shhhh. SpEraNtza MoarE Ultima

Poate azi ai suferit. Viata te'a dezamagit. Si totu'n juru tau e pierdut. Nu mai e nimic de spus. Doar o lacrima in plus. Intr'o zi va fi un alt inceput. Din viata mea.

Ai ajuns si tu sa fii iubita, ai ajuns si tu sa stii ce inseamna sa iubesti. IncearCa sa intelegi Ca poti fi ranita, invatsa Ca si tu poti sa ranesti.

FunditSsabatting eyelashes; x

| Oandy11 a răspuns:

Uite cateva care te poate ineresa:
Am invatat ca orcat mi-ar pasa mie altora s-ar puteasa nu le pese.
Cel mai rau lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul.
Sick of crying, tired of trying, yes i'm smileing but inside i'm dieing.
Cel mai dureros mod de a-ti fi dor de cineva e sa stai chiar langa el, stiind ca nu il poti avea.
Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.
Sper sa iti fi fosta de folosbig grin