| PufyRea a întrebat:

Buna vreau si eu sa imi cumpar un telefon cu tach. Vreau sa fie mare ca display si as vrea neaparat sa aiba blitz si sa coste cam 500-600 de lei. Nu am idee despre telefoane e asta ve cer ajutorul.

2 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Uite-te la HTC desire...e un telefon foarte bun are android blitz are displayul mare

| Boryss a răspuns:

Incearca HTC Wildfire SA510E...am avut eu si am fost multumit de el..adik vreau sa zic ca este destul de rapid, si usor de accesat!