| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a întrebat:

vreau si eu sa reinstalez pc`ul, am windows xp. spune`ti`mi si mie cum se reinstaleaza, pleasebig grin...ca e prea inkrkt...si plin de virusi big grin PLZ
evident ca dau fundita pentru cine imi explic mai bine

2 răspunsuri:
| crysty08 a răspuns:

Iti explic eu dar nu pot scrie atata aicea dai add la crysty_rapp_2pac si iti explic eu

| crysty08 a răspuns:

Restartezi calculatorul cu cd cu windows in cd-rom si o s aiti apara cd-rom :si se incarca niste. si atunci tu dai enter apoi dai enter dupa aia f8 si alegi sa instalezi windowsu pe C si dupa aia o s aiti apara 4 sau 5 cu format dai la NTFS si daca vrei sa formatezi decat C sa scrie iar daca vrei sa formatez tot pc sa scrie Format... atat si se incarca mniste chesti se restarteaza pc bagi codul si dupa aia il lasi sa se incarce cam asta este