| peaRls a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum pot sa trimit cateva scrisori pana in italia. vreau sa stiu mai degraba daca se poate si cum sa procedez cu posta(cat ma costa si in cat timp ajung acolo). dau fundita unui raspuns care sa ma ajute.mercihappy

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

De ajuns stiu ca ajunge, dar dureaza cateva zile bune, de costat nu mai stiu, te duci si te interesezi la posta si vezi daca se merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

a junge in 5 zile si te costa 8 lei daca e mic daca nu mai mult