| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* vreau si eu sa va intreb 3 lucruri:
1. Spuneti-mi si mie ce programe de editat poze misto stiti(sa puneti inimioare etc) dar in afara de photoscape si photoshop
2.Maine merg sa-mi cumpar cizme, haine etc si as vrea si eu sa-mi dati si mie cat mai multe poze daca puteti cu haine de iarna pentru scoala sau ceva idei.
3. Dati-mi si mie niste idei de nume pentru albumele de hi5 pls, pentru prieteni, liceu, poze vechi, poze mai noi, iarna etc
Multumesc mult:*

2 răspunsuri:
| VladestepeTPU a răspuns:

Poţi să faci şi inimioare n Photoshop, să ştii.Eu editez în Photoshop şi Picnik. Picnik este online deci intră pe www.picnik.com si star edit. Poţi să faci orice vrei tu dacă încarci poza şi după îi dai la edit şi după la stickers.

| DariaWtfaciJB a răspuns:

1. PhotoMania
2.Nu iti stiu gusturile prea bine.
3.numelewhistlingDe ce eu?"
rolling on the floor nu stiu. incearca nume simple si ff seci ca asa sunt amuzante.winking