| artistu55 a întrebat:

Vreau si eu sa va intreb cum as putea face sa fac o petite pentru ca serialul Secretul Mariei sa se difuzeze din nou la tv? Cine ar vrea sa ma ajute cu petitia ca sa vedem iarasi serialul? happy Sunt sigur ca nu sunt singurul caruia i-a placut foarte mult acest serial laughing) big grin

1 răspuns:
| stark47 a răspuns:

Cred ca il poti gasi si pe internet.
nu cred ca ai nevoie de o petitie sau un protest public pentru simpla dorinta ca iti place foarte mult.si eu vreau sa apara episoade din hannibal mai repede da... asta e
nu primesti mereu ce iti doresti ci trebuie sa te multumesti cu ce ai