| Ls a întrebat:

Vreau si eu statusuri de despartire love struck [fundita] :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Dacă aș fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil?

. Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci plângi.

Exista un timp pentru lacrimi, dar si pentru a zambi. Exista un timp pentru a merge mai departe, dar si pentru a renunta. Exista un timp pentru cer senin, dar si pentru ploi. Exista un timp pentru a creste. Exista un timp pentru schimbari. Exista un timp pentru a fi sus dar si pentru a cadea. Exista un timp pentru iubire. Exista un timp pentru iertare si pentru a alege ce e corect

Nu există fericire de care să-ţi aminteşti fără tristeţe

Poate ca pentru. lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume

Nu merita sa plangi pentru nimeni! Iar cel care merita, nu te va face sa plângi.
sper ca am fost de ajutor, dar sfatul meu e:
nu trebuie sa plangi pentru nimeni niciodată
fiecare are jumătatea ei/lui important e sa ști sa aștepți
si in momentul cand o sa apara o sa stii din prima secunda
de aceea nu merita nimeni lacrimile nimănui:*

| AlessiaRebecca a răspuns:

Va veni timpul sa vorbim din nou.Eu o sa rad de multe... Tie o sa iti para rau.

Eu si tu? Doar eu si atat! Hai bye-bye ramai cu bine. vezi ca
intreaba curvele de tine!

Vei cauta privirea mea in fiecare ea din viata ta.

Si daca el nu o sa-mi mai zica noapte buna.si nici pe strada nu o
sa-mi mai zica buna.am prietene sa-mi zica: FATA, ESTI DE O 1000 DE ORI MAI BUNA.

funditssaaaa?:*

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2.Nu pot fi a oricui Da` dacă pleci o să fiu a nimănui! sigh

3.Te rog nu`mi spune că ţie dor Doar aşa că şti ce vreau s`aud. straight face

4.Ce tare.ha…ca filmul ăsta e`nfloare Iar eu nu...

5.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

6.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

7...

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

.