| Nebuneală a întrebat:

Bunahappy Vreau si eu statusuri >frumoasebig grin< Ma puteti ajuta? Dau fundasmug la cele mai frumaosehappy

3 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

"ce frumosi sunt ochii tai albastri, cand pictez totul in negru si suspin noapte fara sa te stiu aproape" asta l-am vazut azi la o fata si mi-a placut mult:X

| Shagun a răspuns:

Dragostea e ca o clepsidra, cand ti se umple inima ti se goleste sufletul.

Lasa-ma putin, te rog... da-te mai asa, n-am loc!

Nu sunt rea, sunt smecherita si de baieti sunt iubita, nu ma crezi hai la-ncercare, sa vedem care pe care! smug

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

A fost o data,
un mos si-o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignore.

Alege care iti place... am uitat unul care imi placea mult crying
:*:*:*:*:*

| xGloryaax a răspuns:

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC! "

Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "

Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "