| Ana45699 a întrebat:

Buna, vreau și eu un sa mi spună ce se întâmpla in sezonul 1 și 2 din Lucifer. Eu am inceput acest serial gândindu-ma ca este supernatural. Dar din câte vad e doar polițist. Se vor întâmpla Și lucruri interesante supernaturale sau e doar polițist și atat? Sunt la sez 1 ep 10 și singura faza interesantă a fost atunci când i-au găsit aripile lui lucifer

1 răspuns:
| FaraNumePls a răspuns:

E combinație. Supernatural si politist. Despre asta e vorba.