| anonima13 a întrebat:

vreau un site si indicatii unde sa pot vedea online programele de la tv, doar daca ati folosit acel site! Funda

1 răspuns:
| IseeVoices a răspuns:

Ce e asa de greu intri in internet explorer (ca nu merge pe opera sau alte browsere) scrii tv online pe google si o sa iti dea mai multe alegi 1 trebuie sa instalezi un anumit program pentru a vedea la ei pe site programu il gasesti tot pe site-ul ala si dupa ce il instalezi poti sa te uiti la ce vrei tu