| escroaca a întrebat:

Buna :X Am si eu o intrebarehee hee Fratele meu a primit un joc Monopoly. Toate bune si frumoase, insa nu stie sa calculeze cati bani trebuie dati la banca atunci cand pui casute si hotel. stie cineva?batting eyelashes fundita :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la o casa 50 si la un hotel 150 daca mai ai nelamuriri trimite-mi un mesaj la privat fundita?

2 răspunsuri:
| icegirl96 a răspuns:

Poti sa te uiti la instructiuni sau vezi ca scrie cand tragi jetoanele alea, noi nu putem sa iti spunem exact deoarece sunt diferite tipuri de monopolywinkingBafta la joc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la o casa 50 si la un hotel 150 daca mai ai nelamuriri trimitemi un mesaj la privat fundita?