| Mixii a întrebat:

Buna love struck cum as putea sa. l conving pe tata sa-mi ia un caine huski? avand in vedere ca mi. a zis " si eu vreau unul, si mie mi.ar place dar mananca mult "... >:" chiar imi doresc unul, se aproepie ziua mea dar. vreau si telefon si bicicleta si caine si multe altele laughing si chiar nu mi le pot lua pe toate, deci cum as putea sa. l conving pe tata? si daca stiti cam ce pret ar avea unul... [ nu neaparat pui ], multumesc

Răspuns Câştigător
| Oana4340 a răspuns:

Un câine Husky este o mare responsabilitate! Ar trebui să te gândeşti foarte bine. Dacă stai la casă,să zicem că ai putea,dar dacă stai la apartament, atunci, mai bine nu.

Trebuie să fi mai hotărâtă! Ori căţel ori telefon ori bicicletă.

1 răspuns:
| Mixii explică:

Clar de ziua mea vreau caine, si da, stau la casa :d