| RandomQuestionsAndAnswers a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau niste casti de 200 de lei. Cum as putea sa o conving pe mama? (avand in vedere ca platesc jumatate din pret) La scoala invat destul de bine, in rest nu prea ii creez probleme si altele...

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ai putea aduna tu bani, de la ziua ta sau ii aduni pe cei de buzunar pana ajung la o anumita suma.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru 愛日本):

29 iunie... nu primesc bani de buzunar si nu inteleg de ce, niciodata nu am primit bani de buzunar. Nu ar cam trebui? Am 14 ani -,-

| 愛日本 a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Ar trebui...
Eu am primit doar la 15-16 ani 5 lei bani de buzunar, la 14 ani 13 12 primeam doar 2 lei, rar cate 3 laughing
Eu de la ziua mea am facut vreo 200 lei si am mai adunat pe langa ei, dar totusi, cred ca poti gasi casti mai ieftine si bune

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru 愛日本):

laughing Mi s-a pus pata rau pe casti, o sa mai astept o vreme, cine stie... poate se razgandeste.

| 愛日本 a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

happy posibil

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru 愛日本):

Dap, e sigur, orice as face nu mi le ia laughing

| lBroken69 a răspuns:

Mai bine cumpara-ti mai ieftine.ce faci cu casti de 200 lei?

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru lBroken69):

Pai ea a zis din start nu, nu i-am zis pretul.