| Loka a întrebat:

Vreau sa-mi conving parintii sa-mi ia un telefon cu touch si nu stiu ce sa fac.Ma puteti ajuta? Cum as putea sa-i convin avand in vedere ca tata vine saptamana viitoare din Germania si banii nu cred ca ar fi o problema, dar faza e ca nu stiu cum sa-i conving.Help.Fundita

2 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

Ei bine eu sunt singura la parinti si la mine merge faza cu,, eu sunt unicul tau copil deci daca nu-mi indeplinesti mie poftele atunci cui?"
dar daca sunteti mai multi frati(surori)atunci poate merge si,, aceasta este dorinta mea cea mai mare si promit ca daca imi cumparati acest telefon voi fi un inger si nu voi mai cere sa-mi cumparati asa lucruri scumpe foarte mult timp"
SUCCES... FUNDA?

| gica99 a răspuns:

Pai zi ceva de genu( daca aiu nota mare la(...) la scoala imi luati un telefon?