| bby a întrebat:

Buna love struck Ziceti`mi va rog niste parole mai complicate tongue dau fundita happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Lfldskgfnwritln,sdmfnhuekjgjfgldsfjgfiotgkfjvf,cnbikgnvckvifgthfkjgndfjkjvfdkgbnfdk.Funda?

| Lullu21 a răspuns:

Ysohnul21
pasword
login

| Ionait a răspuns:

Poftim un site care iti genereaza o parola dupa specificatiile tale: http://www.pctools.com/guides/password/

| Sunnyツ a răspuns:

laughing Incearca ''qwertyuiop'' big grin

| Mikka09 a răspuns:

"crazygirl";"fatamorgana";"parola";"mylove";"iubesc rozul" sunt o groaza la care multi nu s-ar gandibig grin sper ca te-a ajutat! fundita?happypuppy dog eyes