| titi_1218 a întrebat:

Ziceti-mi citeva idei cum sa ma imbrac la1 septembrie! suntem ultimul an in liceu si vrem sa fie ceva deosebit si frumos! o sa respectam traditia ca fetele is pun fustite cu ciorapi albi si banturi dar vreau ceva mai deosebit, mersi mult! dar cam tot acelasi stil de scoala, si in niciun caz sport!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Uite ce spui de aceasta camasutza alba, vestutza neagra, fustita cu aceste volanase si poti sa-ti iei ciorapeii albi si esti foarte foarte frumusica.http://www.shopmania.ro/......95503.html

3 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

De ce 1? Scoala nu incepe pe 13 septembrie? thinking