| JoseCallejoNNn a întrebat:

Am 13 ani. As vrea sa imi spuneti ce jocuri sa imi downloandez in afara de shootere si fotbal!

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Hey! Dacă îți plac jocurile de strategie îți recomand league of legends.
Dacă preferi ceva acțiune încearcă crossfire sau s4league.
Baftă!

| Naяutσ a răspuns:

Uite, joaca online, mai faci vreo prostie descarci nu stiu ce joc si iti umpli pc-ul de virusi.

http://www.eminiclip.ro/jocuri-strategie.html

S-au poti juca Gta San Andreas, dar desigur trebuie sa cumperi cd-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ai mentionat varsta. Assassin's Creed 3, GTA 4-SA-VC, ce vrei tu, NFS Underground, The Last of Us, Sleeping Dogs, Saints Row.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Atunci cred că vrei de strategie și creație :
1.simcity societies;
2.CitiesXl;
3.Sims 1/2/3;

Îți zic eu de unde poți să le dacă nu știi, îmi trimiți un mesaj privat.