| CrissRonnye7 a întrebat:

Am 17 ani si am o problema cu vocea mea.De fiecare data cand ma aud intr-o inregistrare nu imi recunosc vocea si o uras efectiv.Cateodata pare prea ragusita, alteori prea de copil.Ce sa fac sa am vocea mai groasa? Beau Cola destul de mult poate sa imi afecteze vocea?

3 răspunsuri:
| Petripetri a răspuns:

Nu ai ce sa faci intreaba pe oricine si ai sa vezi ca nimeni nu isi " recunoaste " vocea din inregistrari

| darrio2007 a răspuns:

La toti ni se intampla asa. Nu e cazul sa te alarmezi.

| Adry05 a răspuns:

N-ai ce sa faci, asa e vocea ta in inregistrari. Eu unele persoane nici n-am putut sa le recunosc din prima cand le-am auzit la telefon sau in inregistrare. laughing Oricum toata lumea stie ca vocea e diferita in inregistrari, stai linistit.