| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Am o problema,cand vin de la joaca sunt niste baieti care cand ma vad incep sa faca misto de mine ce sa fac? imi vine sa nu mai ies pe drum sa nu mai faca misto, nu ii suport!
P.S: am 16ani

3 răspunsuri:
| Lorrena2801 a răspuns:

Spune-le părinților tai!

| Elide a răspuns:

Capul sus, fata înainte, umerii drepți laughing și mergi mai departe nu ii baga in seama și nu mai da curs discutiilor, se vor plictisi la un moment dat!

| AdrianaB1 a răspuns:

Nu-i băga în seamă, și eu am trecut prin asta, fă-te că nu-i observi, te joci in telefon, s-au te uiți undeva.La urma urmei anunță un părinte să discute cu ei, și data viitoare ieși fără probleme.