| anonim_4396 a întrebat:

Salut natiune plina de cocalari!
Am o problema. Uneori, cand stau la scoala, au chef sa vina niste cocalari sa faca misto de unul sau de altul.Ia sa vezi a venit si la mine o uscaciune de 16ani(repetent)tigan sa faca misto de mine si sa-mi puna piedeca(sa se dea tare in jurul fetelor) am incepu sa il iau la 11 metri si vine si imi da un pumn in umar.Am crezut ca innebunesc mi-a venit sa il iau cu tot cu draci si sa-l arunc de un perete, dar cu toate acestea n-am facut-o.L-am impins cativa metri.Dar chestia este ca stiu ca il bag sub radical si ca-l pot bate dar cu toate acestea ceva ma trage inapoi si chestia asta ma face sa par ridicol plecand de-acolo si lasand capul in jos.Mentionez ca nu sunt prostul clasei ca sa aiba de cine se lua sunt solid dar nu numai fibra si am 14 aproape 15 ani (daca ajuta cu ceva). Intrebarea e de ce am acest sentiment care ma face sa dau inapoi si sa-o las balta.

Răspuns Câştigător
| Firetears a răspuns:

Mă nu trebuie neapărat să te cobori la mintea lor, lasă-i în pace, o să se plictisească ei odată şi odată să te tot tachineze.
Nu e o ruşine că ai cedat, din contră: cel mai deştept cedează.
E adevărat că asemenea derbedei te scot din sărite, dar cred că şi eu şi tu şi toţi ceilalţi ştim că e cel mai bine să nu acorzi prea multă atenţie.winking
Baftă şi ai grijă de tine!

| MyNameIsCata a răspuns (pentru Firetears):

Sti, idiotii astia, am observat ca fac doar chestile astea pentru a impresiona fetele, si intr-adevar nu-i bag in seama, dar cand exagereaza chiar incep sa ma calce pe degete.Mentionez iarasi multi dintre ei se i-au si de altii dar faza e ca numai o uscaciune se gaseste sa vina cateodata la mine sau nu stiu pe cine gaseste, si s-apuca.Mda asta e viata mai am 1 luna si scap de tot jegosii.
Mersii de raspuns astept sa vad ce raspunsuri mai primesc apoi le evaluez si dau funda.Mersii inca o data.

| anonim_4396 explică (pentru Firetears):

Nu mai e etica de alta data! In aceasta societate e o rusine sa cedezi si un semn de slabiciune! Lucrurile se schimba la fel ca si legile morale! O sa ajungem ca niste animale in ritmul asta.

| Firetears a răspuns (pentru anonim_4396):

Mnă eu vă înţeleg pe amândoi, dar ce rzolvaţi până la urmă?
Ştii, prostul te face să te cobori la nivelul lui apoi te bate cu experienţă!winking

| StefanCristi55 a răspuns (pentru MyNameIsCata):

Ai doar grija la ce clasa intri, sa nu dai de altii.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In tara asta numai cocalari si panarame! Daia uneori imi vine sa plec departe..foarte departe de aceasta lume.*** The System!