| Sjsjejehe a întrebat:

Buna ziua! As vrea sa imi comand un vape de pe eMAG doar ca nu am varsta potrivita pentru a comanda. Stiti cumva daca pe cutia/coletul respectiv va scrie ca acest colet nu este pentru minori? Dau funda

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca nu ai varsta potrivita pentru a comanda, atunci nu ai nici varsta potrivita pentru a fuma.Deci eu te sfatuiesc sa mai astepti pana cand incepi sa fumezi.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu scrie nimic, atât timp cât eMAG trimite coletul, curierul doar livrează coletul și nimic mai mult, nu îți cere buletinul, nu scrie pe cutie, nu nimic.
Bafta!

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Speedrun cancer pulmonar.