| Darius392 a întrebat:

cum pot sa fac un site, de exemplu www.dozadehas.com?
Si ce parere aveti despre platforma blogspot?
Vreau explicatii si pareri, dau funda, am nevoie URGENT de Ajutor;)

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum faci un site? pai inveti php, html, css, mysql, js, ajax iti cumperi un domeniu, inchiriezi un hosting, inveti cate ceva despre serverel web si cele de mysql si gata ai site.

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - e usor de folosit, iar la nevoie ai forum.ucoz.ro unde gasesti numeroase sfaturi si materiale ajutatoare.

| GabyB94 a răspuns:

Sau daca ai nevoie de Ajutor URGENT si nu ai timp sa inveti o tona de coduri de programare, alegi o platforma wysiwyg si te apuci de treaba. Vezi webnode.ro