| MikeAlexis a întrebat:

Este cineva din targoviste(dambovita) care poate sa imi spuna si mie unde pot gasi un magazin cu produse de tutungerie, tabac si accesorii? Sau un loc de unde as putea sa cumpar tigari de foi. multumesc mult

Răspuns Câştigător
| LittleBoy01 a răspuns:

Mike stiu eu de unde poti sa iei parca din buc. si in sec. 2 pantelimon vb pe mess:c_radu44

1 răspuns:
| liviustefan89 a răspuns:

S-a deschis de curand o tutungerie la balaban dar nu are tutun vrac ( cel putin asa mi-a zis cand am intrebat acum vreo 2 sapt ). Daca nu sti unde balaban poate sti unde e camera de comert sau palatul copiilor. Pe undeva pe acolo gasesti mai exact pe langa magazinele din zona camerei de comert. Daca vrei tutun vrac ( foi ) iti recomand Virginia. Iti dau eu un nr de tel a unui om serios care imi trimite mie. gutsa_2000