| VladPetcu a întrebat:

Buna ziua ma gandesc sa fac un Vlog...Si as vrea un nume cum are Bianca (Tequila). Ceva sugestiii? Dau funda + vot.
Nu vreau nume de bauturi, ci un nume aparte pentru un Vloger...(Repostata)

4 răspunsuri:
| IgoToHellForThis a răspuns:

Nu inteleg care e treaba cu autoporeclitu rolling on the floor pastreazati numele real mi'se pare patetic sa iti dai porecla singur.

| NarcisNrC a răspuns:

T@T@!& Ps : Numele Lu' NonSemne sunt Luate ..pa.

| CrissBoom a răspuns:

Eu cred că ar trebui să te gândești tu, să fii cât mai originală.
sper că te-am ajutat în vreun fel!
baftă cu vlog-ul happy

| BossBatausu a răspuns:

Salut! uite aici nsite nume. VlogerFan, TequilaMoVe, LoveFan sper ca te-am ajutat big grin