| alina244 a întrebat:

ziua mea se apropie si as vrea sa imi spuneti si mie niste melodi pentru petrecere va rog frumos dar as vrea sa fie multe si cat se poate de noi (nu vreau manele sau populara) acord fundita si as vrea melodile pana pe 23 martie adica cu o zi inainte de ziua mea va rog mult!

Răspuns Câştigător
| aris_7133 a răspuns:

Iiieeeii:X scumpo\scumpule esti fan MJ peace sign [si eu] melodii: Michael Jackson-Hollywood Tonight,Michael Jackson-billie jean,Michael Jackson-Beat iT, Michael Jackson-Dirty Diana, Michael Jackson-Smooth Criminal. (si da pls id tau sa vb pe mess :O3 MJ4ever):*sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| AuDCul0ri a răspuns:

Pai cauta pe yotube spike,guess who,grasu xxl,rihhana, Travie mccoy, justus vei gasi multe melodiiwinking