| NothingxD a întrebat:

Bună ziua / seara. Care ştiţi o frizerie / salon bun, pentru baieţii cu păr mare în Bucureşti? Eu am păru puţin creţ, şi aş vrea să-l îndrept ( permanent ), dar nu ştiu nici un salon bun, şi îmi e frică să nu găsesc un salon prost, şi să chelesc de la produsele lor. Dar aş vrea şi să mă tund, dar să-mi crească într-un anumit fel ( să dau o poză ceva). Dacă aţi putea să-mi spuneţi si preţurile.Scuzaţi dacă am greşit categoria, dar alta n-am găsit. Mulţumesc anticipat. Cel mai bun răspuns = fundă.:3

1 răspuns:
| JustDreamDnd a răspuns:

Fundittza? Numele coaforului :Exclusive StudioProgram:
Luni-Vineri: 9:00 - 21:00
Sambata: 9:00 - 18:00
Duminica: Inchis
Adresa:
B-dul. Iuliu Maniu, Nr. 61, Bl. 8p, Sc. 5, Parter, Sector 6 Telefon: 021.433.02.95, 0735.165.328
Email: henta12002@yahoo.com
Website: www.exclusivenails.ro