| croissant a întrebat:

stiti ca s-a introdus aplicatia pe telefon mcdonalds unde sunt diverse oferte. De cand am instalat-o am inceput sa frecventez in fiecare zi la mec. Cred ca sunt dependenta. Cum sa scap de mcdonalds? Sfaturi, help mee

Răspuns Câştigător
| Cariba1929202 a răspuns:

Dezinstaleazo, dai oprire fortata daca nu merge si poti sa o blochezi sa nu mai intri pe ea.O sa iti treaca dependenta dupa un timp dar probabil o sa ajungi gras/grasa daca continui asa

1 răspuns:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Inceputul e ok, realizezi ca a devenit o dependenta.
Trebuie sa incepi sa mananci sanatos. Toate produsele fast food dau dependenta, asa ca renunta la ele cat mai repede.