| vulpitaa18 a întrebat:

sunt cu prietena mea afara si ne plictisim. Dati-mi va rog intrebari interesante de am/n-am, adevar si provocare(Am cautat si pe internet dar le-am facut pe toate)

8 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ia apucati-va si voi si invatati! Stati si ardeti gazul degeaba. Pe vremea lui Ceausescu cine umbla aiurea pe strada si nu avea serviciu/preocupare era luat la intrebari. Generatie ratata.

| vulpitaa18 explică (pentru ywar):

Lasati-ma cu comunismul.Nu am nevoie de astfel de raspunsuriwinking

| vulpitaa18 explică (pentru ywar):

Cica,generatie ratata,, doamne fereste ce limitat mental.
Si de unde stiti dvs daca nu am si invatat?

| ywar a răspuns (pentru vulpitaa18):

Limitat? Eu macar am o meserie onorabila, traiesc din salariul meu, produc ceva. Voi produceti paguba si cam atat. Consumati.

| MissAnonima15 a răspuns (pentru ywar):

Tocmai ca te consideri mai destept, nu te lua de niste copiii care pur si simplu vor sa stea afara. Care e problema ta? Vrei sa munceasca de la 14-15 ani? Chiar asa a ajuns tara asta? Sa punem copii la munca? Vezi-ti tu de treaba ta de adult si lasa copiii sa si traiasca copilaria. Plus ca se vede cat de limitat esti, bravo fetelor ca ti au spus adevarul. Daca ai fi un om destept nu te ai lua de niste copii!

| vulpitaa18 explică (pentru MissAnonima15):

Multumesc mult

| ywar a răspuns (pentru MissAnonima15):

Bravo! Ma bucur ca ai sustinatori. Du-te-n banca, pentru azi ai trei! Trecut in catalog. happy Hai, la invatat ca timpul trece!

| vulpitaa18 explică (pentru ywar):

Am luat 10, multumesc! nu am sustinatori, am dreptate.