| AnaMaria42312 a întrebat:

Dati-mi si mie subiecte de dezbatut cu un prieten / prietena ca sa nu ne plictisim happy [Funda pentru cele mai multe si interesante subiecte]

3 răspunsuri:
| Micheline a răspuns:

Mie cel mai mult imi place sa ma intalnesc cu prietenii seara, la mine si spunem povesti de groazalaughing. E foarte tare.Sau eventual ne uitam la un film de groazahappy. Ne jucam diferite jocuri:remi, carti, avioane, desenam pe o foaie persoanele care nu le suportamlaughing[bineinteles intr-un mod amuzant], mimam, fredonam anumite melodii iar dupa trebuie sa ghicim etc.
Oricum inventati si voi ceva amuzant si distractiv. Sper sa reusesti:*

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Daca esti cu cea mai buna prietena, sau o simpla prietena.va puteti lega la ochi cu ceva si tu o rujezi pe ea si ea pe tine.Sau va duceti la oglinda si va machiati cat mai caraghios sa va amuzati. Faceti popcorn, va uitati la un film, dansati, inventati dansuri, desenati pe pereti, aruncati cu cornete pe geam in curtea vecinilor(daca stai la bloc, poti arunca in pisici), discutati faze amuzante de cand erati mici, va uitati la fotografii din trecut.sunt multe de facut.

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iesiti si va plimbati in parc, la un film, teatru. Nu mai pierdeti timpul in casa.