| Anonim_6329 a întrebat:

Buna ziua TPU, fosta mea colega de banca era foarte apropiata de mine in ultimul timp ne tineam de gat in pauze, ne pupam, si 3 zile la ultimele ore stataem cu capul in sanii >ei:". Ea sustinea mereu ca nu ii place de mine. Ce >credeti:? Dar deodata nu mi-a mai dat atenite si a venit un coleg nou si cred ca ii place de el si cu mine de abia mai vorbeste. Mie imi place de ea si nu stiu cum sa mi`o scot din captongue.Idei ceva? Fundatongue.

Răspuns Câştigător
| albertoy21 a răspuns:

Du-te la ea si spune-i ce simti si inca ceva daca o fata te lasa sa stai cu capu in sanii ei si sa va pupati e clar tie nu iti e? fundita? big grin X: happy

2 răspunsuri:
| OFetitsaRoz a răspuns:

Fa-ti o pr si uit-o p ea alta solutie nu prea ar fi...

| alexutza003 a răspuns:

Ai putea sa vb cu ea si sa ii spui ca o placi si scuze nu vreau sa o jignesc dar s-ar putea sa fie genu de fata mai panarama si atunci tu o sa ai de suferit mai mult din moment ce odata te lasa sa faci ce faceai si acum nici nu te baga in seama