| Tzutzy09 a întrebat:

Imi placea mult de colega mea ne pupam in fiecare pauaza ne tine-am de gat ne luam in brate. Apoi am stat timp e cateva zile cu capul pe sanii >ei:". Ea sustinea intr-una ca nu ii place de mine. Asta e poate sunt eu urat.In al 2-lea sem a venit un coleg nou si isi petrece acum mia mult timp cu el. Mi-a zis pe mess ca de ce nu o mai bag si pe ea in seama si mi-a zis daca vreau sa stau cu ea in banca.Sa stau? Dar eu as vrea sa o uit. Funda+ vothappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Nynutza777 a răspuns:

Sa stii ca nu e bine daca ai uitao eu zic ca ar trebui sa stai cu ea in banca si sa va indragostiti unul de altul cat mai mult iar apoi vedeti voi ce faceti... daca vezi ca sta tot cu ala de care a zis tu spune-i asta si spune-i ca o iubesti si nu mai suporti si vezi ce zice ea daca spune nu asta e...dar eu cred ca ar zice da tongue succes

3 răspunsuri:
| Dєєค a răspuns:

Pai daca va pupati, va tineti in brate si te lasa sa stai cu capul pe sanii ei eu zic ca te place, sau ca face la misto si isi bate joc. Si oricum din ce spui tu aici vad ca nu ati fost impreuna, nu? Doar faceati chestiile de mai sus fara sa fiti impreunathinking Deci daca e asa nu are nici o obligatie fata de tine si isi poate petrece timpul cu orice coleg vrea. Eu zic sa stai cu ea in banca daca e o companie placuta. thinking

| Fifylici a răspuns:

Daca ea ti-a propus sa stai cu ea in banca de ce nu? si apoi tot colegi veti ramane indiferent. Spune-i ca o placi, in cazul in care vrei ceva cu ea sau o poti din clipa asta sa o consideri doar amica ta daca vrei sa o uiti.

| FaraNume1249 a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de 7 ori, mai oprestete omule ca esti disperat deja!laughingDaca o sufoci asa si pe ea atunci clar o sa ramai doar o distractielaughing.