| Tzutzy09 a întrebat:

Imi placea mult de colega mea ne pupam in fiecare pauaza ne tine-am de gat ne luam in brate. Apoi am stat timp e cateva zile cu capul pe sanii >ei:". Ea sustinea intr-una ca nu ii place de mine. Asta e poate sunt eu urat.In al 2-lea sem a venit un coleg nou si isi petrece acum mia mult timp cu el. Mi-a zis pe mess ca de ce nu o mai bag si pe ea in seama si mi-a zis daca vreau sa stau cu ea in banca.Sa stau? Dar eu as vrea sa o uit. Funda+ vot:*

Răspuns Câştigător
| mariaaaaa a răspuns:

Pai inceearca! mai da o sansa ''relatiei'' merita!

Aparentele inseala!

Stai cu ea in banca!

Fundaaa?

2 răspunsuri:
| liveforsport a răspuns:

Eu nu inteleg 1) cum ea te pupa... daca ei nu-i place de tine?!

| alex12hot a răspuns:

O idee ce o am este sa ii spui in fata : Eu stau cu tine in banca daca vr sa fi pr mea. Si dupa raspuns vei vedea daca merita sau nuhappy