| Tzutzy09 a întrebat:

Imi placea mult de colega mea ne pupam in fiecare pauaza ne tine-am de gat ne luam in brate. Apoi am stat timp e cateva zile cu capul pe sanii >ei:". Ea sustinea intr-una ca nu ii place de mine. Asta e poate sunt eu urat.In al 2-lea sem a venit un coleg nou si isi petrece acum mia mult timp cu el. Mi-a zis pe mess ca de ce nu o mai bag si pe ea in seama si mi-a zis daca vreau sa stau cu ea in banca.Sa stau? Dar eu as vrea sa o uit. Funda+ vothappyhappy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E cam dobitoaca fata tu dai ignore si gata nu o mai bagi in seama cand o mai vezi pe strada.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Sincera sa fiu, esti frumuselwinkinghappy

| giuly a răspuns:

Vreau să ştiu cum ai stat câteva zile cu capul pe sânii ei. Nu ţi s-a anchilozat gâtul?

| edysonataarctica a răspuns:

Sustine ca esti urat din cauza ca te place, cel putin asa fac majoritatea fetelor. Eu iti recomand sa te imprietenesti din nou cu ea si sa ii faci multe complimente.

| Spidi a răspuns:

Salut! Nu stiu nici eu cum ar fi mai bine.Incearca si tu sa stai cu ea,sa vorbiti cit mai mult si sa faci in asa fel ca sa se simta bine cu tine si sa uite de acel coleg nou. stii, nu as spune ca esti urit, esti chiar simpatic! Bafta! Sper ca vei lua o decizie buna!

| Marfi a răspuns:

Daca vrei sa o uiti refuz-o si bate-i un apropo de noul coleg sa stea cu el sa vezi ce zice...insa din moment ce te-a intrebat pe tine si nu pe el.eu cred ca tine la tine si ca ar trebui sa vorbesti cu ea despre asta.Probabil din mandrie nega thinking dar eu zic totusi sa vorbesti cu ea si atunci o sa stii sigur daca tine la tine sau acum il place pe noul coleg.Cine stie poate chiar o sa fiti impreuna.

| MistiqueAngeL a răspuns:

De ce ai vrea sa o uiti? Poate ii place de tine dar nu spune adevarul. Asa mai fac fetele. Incearca sa porti o discutie cu ea poate cine stie chiar te place. Incearca sa fii dragut cu ea si chestii din astea. Si poti sta si cu ea in banca daca iti face placere.

| xMaraLovesMiley a răspuns:

Poii` daca iti place de ea petrece mai muult timp cu ea.intreabo diferite lucruri[prima oara afla ce ii place]!>Nu ii greu trebuie doar sa iti gasesti cuvintele...in plus nu esti asa de uratlaughing