| Tzutzy09 a întrebat:

Imi placea mult de colega mea ne pupam in fiecare pauaza ne tine-am de gat ne luam in brate. Apoi am stat timp e cateva zile cu capul pe sanii >ei:". Ea sustinea intr-una ca nu ii place de mine.thinking Asta e poate sunt eu uratstraight face. In al 2-lea sem a venit un coleg nou si isi petrece acum mia mult timp cu el. Mi-a zis pe mess ca de ce nu o mai bag si pe ea in seama si mi-a zis daca vreau sa stau cu ea in banca.Sa stau? Dar eu as vrea sa o uit. Funda+ vot

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca vrei s-o uiti,nu sta cu ea in banca.Dar eu cred ca te simti ranit in orgoliul tau,erati asa de apropiati si,deodata vine un necunoscut si ii da mai multa atentie,normal ca te-a durut.
Ea,daca iti spune sa stai cu ea in banca,a inteles ca te-a suparat si vrea sa va impacati.
Eu,te-as sfatui sa stai cu ea,e mult mai usor sa-i captezi atentia,o sa fii cu ea in banca,ii poti scrie pe caietele ei, poti s-o atingi si sa te atinga mai usor, e altfel.
Incearca!

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Cel mai bine e sa o uit e genu de fata care ii place sa primeasca atentie de peste tot dar da nmai cand vrea ea si te cam foloseste

| Sunevr a răspuns:

Pai uite fii si u mai indraznet,vb mult cu ea zii cuvinte care o impresioneaza, eu am un coleg care nu e chiar frumos dar m-a impresionat la el faptul ca e indraznet, harnic si multe altele.stai cu ea in banca si in pauze sau cand vrei tu vb cu ea pup-o(sau pup-o pe ascuns, le place fetelor)... funda?

| valentina03 a răspuns:

Eu zic sa o uiti.dc nu sta cu colegul acel nou in bank? ca doar cu el petrece mai mult timp :X sper ca ti-am fost de foloslaughinglaughing