| mircea_5116 a întrebat:

Buna ziua tuturor!

as avea o intrebare, stie cineva daca se mai da casting-uri pentru " pariu cu frica" primul film muzical din romania, din pacate acum am aflat, iar din nefericire nu am putut sa asist la casting, stie care-va dintre voi, daca mai sunt unele locuri, v-as fi foarte recunoscator, daca mi-ati raspunde intr-un timp cat se poate de scurt, va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

În primul rând,numele filmului muzical se intitulează Pariu cu viața, nu Pariu cu frica. Casting-ul s-a terminat, deja eu fost selectați cei care vor juca.
Au participat 30000 de oameni și doar 20 au fost selectați.
Uite aici un link unde să mai aflii informații.
http://www.cancan.ro/......72877.html

Numai bine!

| Cristiana2011 a răspuns:

Nu stiu daca mai sunt locuri, dar parerea mea cred ca numai sunt locuri. straight face. Imi pare rau sad!