| Roxyyyy_7926 a întrebat:

Bunaakiss. A citit careva cartea "Fetele bune ajung in rai, fetele rele ajung unde vor" de Ute Ehrhardt? Daca da.imi spuneti si mie cum e?batting eyelashes. Ca sa stiu daca are rost sa ma pun sa o citesc.

1 răspuns:
| emiliaa a răspuns:

Daca ti-as pune despre ce e vorba nu ai mai citihappy oricum.iti recomand cu caldura sa o citesti! merita! din punctul meu e cea mai sugestiva carte pentru fete un fel de'biblie' a noastra. te pup:*