| 2l3xandra a întrebat:

Bunaa
am nevoie de ajutorul vostru. dau funda

de la un timp simt ca am un inceput de depresie...toata lumea ma respinge sau cel putin asa mi se pare mie, multa lume sp ca cu arat bine si pentru faptul ca st mai grasaX_X familia spune ca arat bine si daca as slabi as fi foarte frumoasa. mie nu mi se pare asa deoarece toata lumea spune ca sunt urataa...

am nevoie de parerile voastre si pentru ca nu ma cunoasteti, va dau contrul de facebook: http://facebook.com/alexandra.bota/
nu vreau decat sa va spuneti parerea nu vreau minciuni sau eu stiu batai de joc...

multumesc:(

1 răspuns:
| YourAngel a răspuns:

Orice persoana trece cel putin o data in viata printr-o perioada marcata de depresie. Dar cand starea depresiva dureaza anormal de mult, cauzele pot fi altele decat cele legate de evenimentele din viata ta.

Incearca sa faci mai multe actiuni pentru a uita: sa practici un sport ceva, sau sa iesi in parc cu prietenii la o plimbarebig grin
Mananca mai multe fructe si legume, si incearca sa-ti ocupi timpul cu chestii interesante si importante, sau ceva mai usor pentru a uita de aceasta stare.
Nu mai gandi negativ, in privinta ta, posibil sa treci printr-o perioada dificila, dar nu uita dupa furtuna vine si vreme mai bunabatting eyelashes

Bafta:*