| cockie_green a întrebat:

Bunaa...am si eu doua intrebari in legatura cu telefonull meu lg gm360.
1.La teme poate sa fie buna si o tema pentru telefonul lg gm750?
2.la inregistrari poate inregistra doar 6 secunde. si cand l-am luat puteam sa inregistrez o ora. ce s-a intamplat?
Mersi:*

Răspuns Câştigător
| blackitty a răspuns:

Pai la inregistrari s ar putea sa ai memoria full
sau s ar putea sa nu mai ai cardul de memorie in tel ( daca ai avut asa ceva )
legat de teme... de pe ce site? vezi si u daca marimea imaginii corespunde( adica daca e la fel ) daca da...inseamna ca e okwinking
bafta!