| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa! vreau si eu niste satusuri noi sa se potriveasca situatiei in care iubesti un baiat dar el vrea sa fie ingur un timp~!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BUNAA!happy. eu te`eas sfatuii sa. ii dai un timp...in care sa fie singur. dar nu mult. dar totusi.ca sa-l multumesti.ar fi bine! Acum depinde de tine. daca nu rezisti fara el.discutati.si rezolvati`va problema:X:X:X... dar. daca i`ai da un timp.de gandire.totul ar fi altfel.happy

| LoLuL a răspuns:

Daca acea persoana vrea sa fie singura nu cred ca ar trebui sa mai pui statusuri referitor la el, trebuie sa ai acorzi spatiul pe care il vrea. Parerea mea e sa il eviti timpul care pe care l-a cerut! Sper sa fiu folositor.