| cathy_3606 a întrebat:

Bunaaahappy Am si eu o problema happy Cand vreau sa deschid anumite chestii din program imi apare " C:/WINDOWS/system32/rundll32. exe is not a valid Win32 application" sad Puteti sa`mi spuneti si mie ce tebuie sa fac? Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| PeAfara a răspuns:

Iti downloadezi rundll32.exe si il bagi in system32...pentru ca iti lipseste.
Succes!

1 răspuns:
| GeOrgi_Geo_1997 a răspuns:

Descarci fisierul de pe pagina asta http://www.dougknox.com/xp/file_assoc.htm
al 9-lea cel cu exe file association fix, il dezarhivezi si il deschizi. :)