| VitaminaColorata a întrebat:

Bunaaa!
Ati observat ca din ce in ce mai multe persoane pun intrebari numai la categoria "dragoste si sex" spunand ca este cea mai vizitata.straight face
Adicaa?!
Cel mai bine ar fi ca toate intrebarile sa fie puse la categoria carora se potrivesc...happy
De ex. sa pui o intrebare "cum se numeste melodia aceasta[link]) la categoria "dragoste si sex"happy
Cine ma sustine?!happy

1 răspuns:
| blamefire a răspuns:

Eu...ai dreptate! cum poti pune o intrebare legata de o melodie, un telefon sau laptopuri la categoria"dragoste si sex"?
te sustin si iti tin pumnii stransi...big grin