| Deniiisia a întrebat:

Bunăăă! Ceva mesaje haioase şi drăguţe, de Anul Nou, ştie cineva?

2 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Uite aici cateva:
1.La această cumpănă dintre ani, lasă să treacă prin fereastra sufletului tău magia sărbătorilor, lasă-te cuprinsă de fericire şi bucurie şi rămâi aşa pentru tot restul vieţii! Fii raza mea de soare şi luminează-mi această trecere, vino cu mine în lumea dragostei fără sfârşit! La mulţi ani!

2.Previziuni meteo de REVELION 2014: ploaie de pupici şi îmbrăţişări... te sfătuim să închizi umbrela şi să deschizi inima. Un An Nou Fericit!

3.Noul an să va aduca belşug în casă, bucate pe masă, valută în cont, un iaht în port, motor pe autostradă şi vecinii ca să vadă. La mulţi ani!

4. Gânduri bune fug spre voi, sănătate şi noroc! Sărbători fericite şi un An Nou de poveste! La mulţi ani!

5.La mulţi ani cu veselie, sănătate pe vecie, casa plină de bucate, dragoste pe săturate, tot ce doriţi şi sus paharul! La Mulţi Ani!

| BreeTPU a răspuns:

Cele mai frumoase mesaje de anul nou aici http://www.bree.ro/mesaje/anul-nou.php