| Rooxyy a întrebat:

Bunaaa! M-am uitat aseara la "Pe banii parintilor" si am vazut un baiat foarte dragut :X...Parca il chema Geroge (Petrescu). Vreau si eu id-ul sau facebook-ul lui. Dau funditzzza!:*!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu iti spun sa nu iti faci iluzii cu acel baiat pentru ca s-ar putea sa aiba prietena si mai ales aici cred ca nu e cineva care il cunoaste in persoana.

| Andarock a răspuns:

---> Am auzit ca facebook n-are, dar id`ul lui este : george.petrescu2009

---> Numai bine! puppy dog eyes

| Lace a răspuns:

Personajele din acel serial sunt fictive. Întâmplările sunt bazate pe întâmplări reale, deci nu prea cred că ai cum să dai de id-ul sau adresa lui de Facebook.
Baftă!happy

| Oana_2961 a răspuns:

Heiii.Cei de la ''Pe banii parintilor'' sunt actori.Ei joaca personajele reale.Pe baiatul in cauza il cheama George.Nu pe actorul care i-a jucat rolul.De aceea nu se poate face rost de id sau facebookul sau. Sper ca m-ai inteles.:*