| chibi...maya a întrebat:

Bunaaa TPU :3
nu de mult mi-am cumparat o esarfa mai mica cu patratele negre si rosii( esarfa e si ea patrata o. o )
si. am vazut multa lume care si-o impatura si si-o pune pe mana ca pe o manseta.
as vrea sa stiu cum sa o leg. cum sa o impatur sa arate bine happy
va rog, am nevoie de ajutor puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Buna. E foarte simplu: intinzi esarfa pe o masa, sa fie dreapta fara cute apoi o intocmesti pe una din diagonale astfel incat sa rezulte un triunghi. Dupa care de la baza triunghiului iti stabilesti cat de lata vrei sa fie si impaturesti o data spre varf. Apoi inca o data si tot asa pana cand se termina si ajungi la varf. Si gata happy.