| alexa141 a întrebat:

Bunaaahappy vreau niste melodi...[manele] pentru majorathappy se poate?
puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

D'oh, tocmai mi-ai adus aminte ca specimenele astea maneliste traiesc si se reproduc. Ce pacatstraight face
Oomph-ice coffin

| alexa141 explică:

Nu sunt manelista! dar e majoratu lu varumeo si mi-a cerut sa ii pun melodii pe stick.si o zis sa fie si ceva manele.si daca eram manelista nu va ceream ajutoru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai marfa :X
http://www.youtube.com/watch?v=TZNSr4-_aSY

| donytza a răspuns:

Daca nu aveti un rasp bun pntru alexa. atunci numai comentati...eu iti zic ca ar fi buna...cristi dules-bhautura si manele