| Bianca_3626 a întrebat:

Bunaaa:*:X

cine imi da si mie site-uri cu skinuri pentru hi5big grin

mersi:*:X

3 răspunsuri:
| Bianca_3626 explică:

Nu de fapt vreau imaggginii intelegi? artistiCE Sau colorate sau ceva

| Slavic a răspuns:

Bună.

Daca doresti niste iduri am aici citeva :

Pentru fete : pupSiK_LoVe, RaLuU, BabyBlue, Baby_doll, Droyophyla, End_0of_th3_World_xD, xD_LooLy_pup, Diva, Beautiful Lover, Crazy life, Lost in Dreams, Green_celia, Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu), ciocolata_cu_lichior, finetti_cu sampanie,→°☆▀▄lOvE pInK★▒ツ; ZaPaciThaa, KLiFe is Pink[sau ce culoare iti place...], Beiibii` l0ve liFe craZy happy sAu nUmeLe tAu
Cam atît happy

Pa, pa.

| misscuriosity a răspuns:

Skin-uri ...id-uri... tot aia e laughing)